• Wpisów: 274
  • Średnio co: 5 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 19:33
  • Licznik odwiedzin: 18 350 / 1639 dni
 
hairlovelo
 
hairlovelo: Dzisiaj historia o tym jak kupiłam kolejny szampon. Pewnego dnia byłam w galerii i zobaczyłam Rossmanna. Wstąpiłam i kupiłam. Oto koniec tej smutnej historii.
pees. Był na promocji.
Za to tusz kupiła z prawdziwej potrzeby, bo jeden jedyny już jest na wykończeniu, a tusze z Astora również były na promocja, a tą wersje bardzo lubię.
IMAG6168.jpg
Tak się zastanawiam czyby nie założyć Instagrama, bo chociaż fotograf ze mnie żaden to jednak lubię robić zdjęcia chociaż rzadko mam okazje. A tu na szybko i byle jak: dróżka.
IMAG6158-1.jpg
Ostatnio znajoma mi wypomniała, że się nie odzywam. Spróbowałam umówić się z nią drugi raz, ale ona proponuje, żeby był z nami jej chłopak. A gdyby chciała widzieć się z jej chłopakiem to bym się z nim umówiła.
Niestety moja znajoma to typ, który przy facecie (i to jak sama go określa: pipie) zachowuje się dojrzale i poważnie. Ale przede wszystkim nie lubi spotykać się z parami. To nie było dobre nawet w czasach kiedy byłam brzydką gimnazjalistką i większość koleżanek miały chłopaków oprócz mnie, i wszędzie ich zabierały.

Nie możesz dodać komentarza.