• Wpisów: 274
  • Średnio co: 5 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 19:33
  • Licznik odwiedzin: 18 350 / 1639 dni
 
hairlovelo
 
hairlovelo: Z serii - głupi ma zawsze szczęście.

Bilet autobusowy do pracy skończył mi się w sobotę. Oczywiście weekend tego nie ogarnęłam, myślałam ze jeszcze w poniedziałek jest ważny. W poniedziałek wsiadam do autobusu pełna czujności napięcia przerzedzając na gapę kolejne przystanki. Po pracy ponad godzinę zajmuje mi przejechanie z zadupia do centrum aby załatwić bilet.

A we wtorek, dzisiaj rano kontrola bilecików.

Hue hue.

Kanary frajery.

Dzisiaj przełożona miala konflikt z nowo zatrudnioną z innego działu. Po tym jak tamta odpisywała jej na czacie teksty rodem z gimnazjum (ale w sumie nie obrażały jej bezpośrednio, bez wulgaryzmów) przełożona stwierdziła, że uwłacza to jej godności. Wykonała do tamtej telefon. Wyraziła swoje oburzenie brakiem szacunku i rzuciła słuchawką jeszcze bardziej oburzona odpowiedzią. A swoją drogą ciekawe co tamta jej odpowiedziała.
Później tylko gwałtownie uderzała w klawisze klawiatury.

Według moich prognoz tamta już możne szukać pracy.

I z jednej strony tamta zachowała się żenująco, a z drugiej dziwi mnie że poniektórzy takie sprawy biorą tak bardzo do siebie i nie mają tego w dupie.

Jak dostane pensji na dniach, bo aktualnie jestem spłukana to chyba kupie eyeliner z płynie z krótkim pędzelkiem. Poleca ktoś coś? Ten z Wibo miałam, był spoko ale chce coś innego.

Nie możesz dodać komentarza.