• Wpisów: 274
  • Średnio co: 7 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 19:33
  • Licznik odwiedzin: 19 754 / 2003 dni
 
hairlovelo
 
hairlovelo: Końcówki włosów to moja największa frustracja. Bez względu na to jakie i ile mam problemów włosowych końcówki towarzyszą mi prawie zawsze. Wypadanie włosów to zwiększa się to zmniejsza, z przetłuszczanie to też różnie ale końcówki zawsze mi się rozdwajały odkąd pamiętam. Przyznaje się do tego bez bicia. Za przyczyny uważam niezbyt urozmaiconą dietę, szczególnie ostatnio i brak czasu dla fryzjera, szczególnie ostatnio. Na dodatek pogrążam moje końcówki tępymi nożyczkami do włosów co jest tylko chwilowym rozwiązaniem problemu. Robię to tylko kiedy końcówki doprowadzają mnie do gorączki.
IMAG4475.jpg

Ostatnio gdy byłam u fryzjerki to ścięła mi włosy chyba dosłownie o centymetr  i to tylko na linii długości, także te włosy które wcześniej były postopniowane zostały nawet nie tknięte. Fryzjerzy...o zgrozo.

Jakiś czas temu odkryłam olej kokosowy Vatiki i tak znalazłam idealne zabezpieczanie końcówek, których nie rozpieszczam.
I tak oto nakładałam na mokre włosy olej Vatiki, a następnie wcierałam w końcówki silikonowe serum.
Przyznam, że ten sposób bardzo przypadł mi do gustu, a ponad to okazał się bezproblemowy. Był to chyba pierwszy olej który nie sklejał mi końcówek i włosy nie wyglądają na tłuste. Ponad to nie puszył moich włosów lecz je odżywia.

Końcówki się błyszczały a rozdwojonych końcówek nie przybywało. Jedyny minus to to, że olej ma postać stała.

Polecam ten olej do stosowania na końcówki, bo jak na razie tylko w ten sposób go wypróbowałam.

Nie możesz dodać komentarza.